Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 14
tirsdag, 03-04-2018
08:00-09:00 Udtræk idræt + fælles prøve i fysik/kemi, biologi og geografi 9A, 9B JF, IP, NP, EI, BF, SH
08:30-10:30 Kontormøde BJ, DL, JF, JS
onsdag, 04-04-2018
09:00-09:40 AMR-møde DL, NT
15:15-16:30 Onsdagsmøde: PLF-humanistisk MT, IB, SD, NT, RS, LM, LS, KK, GB, IP, JK, RB, TK, SH, HD, MN, PA
fredag, 06-04-2018
09:00-09:30 Kalendermøde BJ, DL, JF, JS, SP
10:10-10:45 TR-møde DL, RB
Uge 15
mandag, 09-04-2018
10:30-11:00 Koordinatormøde DL, LT
15:00-16:30 MED-møde BJ, DL, JF, NT, RB, KT, RS
onsdag, 11-04-2018
09:00-09:40 AMR-møde DL, NT
15:15-16:30 Onsdagsmøde: PLF-naturvidenskab MC, HO, GT, CD, MK, MM, NP, EI, BF
torsdag, 12-04-2018
12:00-16:00 Netværksmøde (Vildbjerg) BJ, DL, JS
fredag, 13-04-2018
09:00-09:30 Kalendermøde BJ, DL, JF, JS, SP
10:10-10:45 TR-møde DL, RB
Uge 16
mandag, 16-04-2018
10:30-11:00 Koordinatormøde DL, LT
15:00-16:00 PLC-koordinering BF, IP, JK, LT, DL
tirsdag, 17-04-2018
12:00-15:00 Netværksmøde (Hammerum) JF
onsdag, 18-04-2018
08:15-08:45 Fællessamling i festsalen (Jord og Luft) JORD, LUFT, 3A, 3B, 4A, 4B, 5A, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 9A, 9B, ILD, VAND AL, BF, BI, BJ, CD, EI, ES, GB, GT, HD, HO, IB, IP, JF, KD, KK, KT, LH, LK, LM, LS, LT, LV, MC, MK, MM, MT, NP, NT, PA, PK, RB, RS, SD, SH, TK, TR
09:00-09:40 AMR-møde DL, NT
11:00-12:30 Kontormøde BJ, DL, JF, JS
15:15-16:30 Meebook BF, CD, EI, GB, GT, HD, HO, IB, IP, JK, KD, KK, LH, LM, LS, LT, MC, MK, MM, MN, MT, NP, NT, PA, RB, RS, SD, SH, TK
torsdag, 19-04-2018
18:30-20:00 FORÅRSKONCERT 3A, 3B, 4A, 4B, 5A, 6A, 6B, JORD, LUFT, VAND
fredag, 20-04-2018
09:00-09:30 Kalendermøde BJ, DL, JF, JS, SP
09:00-12:00 Svømmedag 4. årgang 4A, 4B
10:10-10:45 TR-møde DL, RB
Uge 17
mandag, 23-04-2018
10:30-11:00 Koordinatormøde DL, LT
12:15- Offentliggørelse af udtræksfag 9. årg. 9A, 9B
14:00-16:00 Ressourcecentermøde DL, LT, JK
tirsdag, 24-04-2018
08:30-10:30 Kontormøde BJ, DL, JF, JS
onsdag, 25-04-2018
09:00-09:40 AMR-møde DL, NT
15:15-17:00 Temadag BF, BJ, CD, DL, EI, ES, GB, GT, HD, HO, IB, IP, JF, JK, JS, KD, KK, LH, LM, LS, LT, MC, MK, MM, MT, NP, NT, PA, RB, RS, SD, SH, TK
torsdag, 26-04-2018
19:00-21:00 Skolebestyrelsesmøde
Uge 18
mandag, 30-04-2018
10:30-11:00 Koordinatormøde DL, LT
15:00-16:00 PLC-koordinering BF, IP, JK, LT, DL